K3 Yetki Belgesi İle Şehirler Arası Taşımacılık Faliyetleri

şehirlerarasıNakliyat çalışmalarında Ulaştırma  Bakanlığı kurumu çatısı altında toplanan karayolu taşıma kanunları ve karayolları yönetmeliğinde alan maddelerin tümünü oluşturan etkenler doğrultusunda kara yolu taşımacılığında kullanılan yetki belgesinin tümünde kullanılan K3 yetki belgesi tüm taşıma izinlerinin ana temelini oluşturan bilgiler dahilinde hükümet tarafında geliştirilmiş temel belgelendirme sistemini kapsamaktadır. Bu belge olmadan hiç bir firmanın şehirler arası taşımacılık için izin yetkisi çıkmamaktadır.  Yani buda demek oluyorki ülkemizde nakliyat firmalarının düzenli ve birbirleri ile birlikte kordineli olarak çalışmasındaki temel etken bir çatı altında toplanmalarından gelmektedir.

Ulaştırma bakanlığınca başlatılan bu proje başarılı örneklerini göstermeye başladıkça diğer meslek alanlarına da sıçramış, adeta rüzgarı arkasına almış yelkenli gibi yan meslekle ışık tutabilecek kontrol sisteminin başlangıç temellerini oluşturmuştur.

Nakliyat firmaları ile bir iş yapacağınızda yükünüzün tam zamanlı olarak istediğiniz ve inandığınız hususlar çerçevesinde sorunsuz olarak ulaşması için K3 belgeli kurumsal firmalarla iş yapmanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>