Gebze İçerisinde Taşımacılık

iStock_000017258093_SmallFirmamız Gebze merkezli olmak üzere ülkemizin hemen hemen her kesiminde taşımacılık faaliyeti yapmaktadır.Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamız kurumsallaşmış ve taşımacılık sektörünün köklü firmalarından.Bu işi yapabilmek için bulunması gereken tüm yetki belgelerine sahiptir.Firmamızda müşterilerimizin isteklerine göre 4+1 3+1 2+1 ve 1+1 gibi değişik rotasyonda araç filosuna sahiptir. Sigortalı ve sorunsuz bir taşıma için Gebze bölgesinin en çok tercih edilen firması olmamız bunun açık bir göstergesidir.

Taşıma işlemine başlamadan önce mutlaka taşıtacağınız firma ile önceden görüşüp bir ekspertiz talep ediniz firmamızda bu işlem ücretsiz olarak verilmektedir. Ekspertiz önemine gelirsek ekspertiz daire içerisinde bulunan tüm eşyaları görür ve gelecek olan aracın boyutunu eleman sayısını gerek görülürse asansör kurulmasına ve aracın boyutuna karar verir. Daha sonradan sorun yaşamamak adına ekspertiz önemlidir.

Sizde Gebze içerisindeki indirimlerimizden yararlanmak için en kısa sürede bir müşteri temsilcimizle irtibata geçin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>