Aylık arşivler: Şubat 2016

Sigortalı Kaliteli Ev Taşımacılığı

movers-turkeyKalite ve güven konusunda kendini kanıtlamış olan firmamız sigortalı taşımacılık konusunda da en doğru hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektörün de saygın bir kimliği olan firmamız profesyonel ekibi eşliğinde  sigortalı ve kaliteli bir hizmetin temellerini atmaktadır.

Deneyimli personel ve kaliteli malzemelerle profesyonel taşımacılığın her daim vazgeçilmez firması olmanın gururunu yaşamaktayız. Taşıma işleminin en başında eşyalarınız özenle havalı patpatlarla ambalajlanır demonte gerektiren eşyalarınız özenle sökülüp ambalajlanır ve araca titizlikle yerleştirilir. Sigortalı bir şekilde taşıması gerçekleştirilerek eviniz nasıl bir şekilde alındıysa yine aynen o düzende sizin istediğiniz şekilde yerleştirilir. Profesyonel ve isim yapmış olan kaliteli sigorta şirketleriyle çalışan firmamız Gebze evden eve nakliyat ya da Darıca evden eve nakliyat içerisinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmetini sürdürmektedir.

Evden eve nakliyat konusunda kendisine güvenen bu alanda işim yapmış deneyimli işini bilen elemanlarla çalışan firmamız sizlere sadece bir telefon kadar uzaktır. Daha ayrıntılı bilgiyi bizleri arayarak ya da bürolarımıza uğrayarak alabilir kalite ve güvenin bu ayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz…

Gebzede Ucuz Ev depolama Hizmeti

evkonDepolama faaliyetlerimiz kendi binamızda yaplmaktadır.Tüm eşyalar depolanmadan önce özenle paketlenir ve tüm malzemeler paketlenmesi gereken kutu yada havalı naylona itina ile yerleştirilir.Yineliyoruz EVKON Olarak bizler yıllardır gebze ilçesinde taşımalar yapmakta ve bu markayı Gebze ilçesine kazandırdık ancak son zamanlarda malesef internet alemşnde hiç hoş olmayan tavırlara maruz kalıp ismimizin kötülenmesi bizleri derinden üzmektedir.

movingEVKON Taşımacılık olarak evinizi düzenli şekilde topluyor ambalajlıyor alınan paketlenen ambalajı olan tüm malzemeleri tek tek not ediyor ve karşılığında depolama hizmeti veriyoruz Biz Taklit ediliyoruz evet taklit ediliyoruz ancak biz kimseyi karalamadan bize yapılan bu haksızlığa düzgün ve kaliteli duruşumuzu bozmadan sadece uzaktan izliyoruz belki bu konuda yanlışız ancak biz bu şekilde doğruyu öğrendik.

Uzun yıllardır gebzede hizmet veren kurumumuzu siz taşınacak müşterilerimiz belki bilmez ama bu sektörde hizmet veren firmalar çok iyi bilir amacımız sadece hizmet vermektir ötesi yok Kimseyide kötülemez kimse hakkındada internette olumsuz bir tutum yazmaz açılan teefonlara gerçek neyse onun cevabını veririzVesselam EVKON Taşımacılık hizmet vermekten gurur duyuyoruz belki bu güven kirliliği olan ortamda iş yapmamaktayız ama olsun dürüst ve olgun tarafımızın bize kazandıracağını bilmekteyiz.