Aylık arşivler: Mart 2014

Evden Eve Nakliyat ve Kalite

evden-eve-nakliyatGebze bölgesinde kurumsal olan firmamızın verdiği kaliteli hizmetler tüm hızıyla devam etmektedir. Bölgenin en çok tercih edilen firması olmamızın sebebi yaptığımız kaliteli hizmetler ve güler yüzlü hizmet anlayışıdır. Taşıma hizmeti almak için sadece 1 telefon uzağımız dasınız. Taşınma işlemi herkes için büyük bir stres olarak görünür. Ama biz profesyonel kadromuzla bu işleminizi sadece bir iş günü içerisinde ve hiçbir hasar olmadan tamamlamaktayız.

Uzman kadromuz tarafından eşyanızın ambalaj gerektiren malzemeleri ambalajlanır marangoz arkadaşlarımız tarafından eşyanızın sökülmesi gereken malzemeleri sökülür sökülen malzemelerinizin de ambalaj işlemi gerçekleştirilir. Uzman kadromuz tarafından özel yapım olan kapalı kasa araçlarımıza büyük bir itina ile yerleştirilir. Gideceğiniz adreste aynı özenle taşınan eşyalarınız ambalajlarından çıkarılır ve monte işlemleri yapılır. Sizin istediğiniz şekilde eşyalarınız dizayn edilir.

Sizlerde hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçip uygun ve kaliteli taşımacılığın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için bize sadece bir alo demeniz yeterlidir. Biz Evkon olarak size hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız…

İzmit yahyakaptan evden eve nakliyat

İzmit evden eve nakliyat hizmetleri.

yetkiİzmit evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara gerçekleştirmek istermisiniz? Yıllardır sektörün öncü firmalarından biri olan sitemiz ile işyeri, ev, ve benzeri taşımacılık hizmetlerinizi her bütçeye uygun bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. Sizde uygun fiyatlara taşımacılık nakliyat hizmetlerinden faydalanabilir, bütçenizi sarsmadan ivedi bir şekilde taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Peki, kırılacak çok eşyam bulunuyor dikkat ediliyor mu?

Elbette, sektörde uzun yıllardır öncülük etmekte olan bir firma olmamız ile birlikte müşteri memnuniyetine önem veriyoruz, uygun fiyatlara hızlı bir şekilde nakliyat ihtiyaçlarını karşılayarak size en iyi şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz.

Fiyat aralıkları nasıl?

Fiyat olarak açık ve net bir şekilde söyleyebiliriz ki: diğer İzmit evden eve nakliyat hizmeti sunan bütün firmaları arayın fiyat alın ve en son bizi arayın hiç problem değildir, çünkü: biz firmamızın fiyatlarına ve taşımacılık hizmeti sunmakta olduğumuz iddaa ediyoruz! Sektörün öncüsü olmayı yıllardır başarmamızdaki en büyük gerekçe: sizden gelen yoğun ilgi ve alakadır, uygun fiyatlara İzmit evden eve nakliyat hizmetleriz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

<meltem> selam, ev sahibimiz ile yaşadığımız problemlerden ötürü evimizi taşımamız gerekiyordu, başka bir ev bulmamıza rağmen maddi olarak pek iyi durumda olmadığımızdan ötürü bir çok siteyi dolaşarak ekonomik fiyatlara İzmit evden eve nakliyat sitelerinde bulunan telefonları aradım lakin: bize verilen fiyatların hepsi bütçemizi aşıyordu, en son sitenize girmek nasip oldu ve müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi uygun fiyatlara hizmet verdiğinizi duyduğumda çok sevinmiştim, uygun fiyata taşımacılık işlemlerimizi gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim.

Evden eve nakliyat yenikent

asamanakliyatEvden eve nakliyecilik öyle dışarıda bakıldığı gibi  hafife alınacak ve işinizi ustalaşmadan yapacağınız bir işlem değildir bu yüzden her daim çalışanlarınızla iyi bir diyalog ve çalışanlarınız aracılığı ile her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutacak çalışmalar yapmak sizin öncelikle en önemli müşteri dayanağınız olacaktır en önemli husus ise her zaman çalışmak yenikent mahallesi içinde işinizde en iyi olacak şekilde yatırımlarınızı gerçekleştirmek uzmanlığını göstererek en iyi çalışmaları gerçekleştirmek olmalıdır.

Bizler bu konuda çok hassas bir şekilde davranmaktayız ve bu hassasiyetimizi sizlere verdiğimiz değerdende görebilirsiniz ayrıntılı bir şekilde bilgi alarak taşınmanızda doğru tercih ile yatırımlarınızı en iyi ayarlamak sizlerin elindedir araçlarımız sürekli olarak doğu ve güneydoğu anadoluna seferler yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Movers-Moving-Companies-15-300x225Evden eve nakliyatta kalite ve güvenin tek adresi olmak adına yapmış olduğu faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren firmamız sizlere depolama konusunda da aynı güveni ve kaliteyi sunacağını belirtmektedir.

Nakliyat sektörün de saygın bir kimliği olan firmamız yapmış olduğu kaliteli hizmetlerin meyvesini müşterilerin vermiş olduğu olumlu tepkiler ve tavsiyelerle almakta bu başarısıyla da gurur duymaktadır. Sadece taşımacılık konusunda değil ayrıca depolama konusunda da iddaalı olan firmamız bu konuda da başarılı olduğu belirtmektedir. Eşyaların ambalajlanmasını ve profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlayan firmamız eşyalara gereken değeri vermekte onların hassas bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bünyesi altında çalıştırdığı profesyonel ekip eşliğinde çalışan firmamız diğer firmalardan farklı olarak işin ehli insanlarla çalışmaktadır.

Evden eve nakliyatın önemi kadar depolamanın da önemi vardır. Firmamız kaliteli taşıma örneğini bu alanda da göstermiştir. Dilerseniz depolarımızı yerinde gelip görebilir buna tanık olabilirsiniz. Unutmayın size sadece bir telefon kadar uzağız bize her türlü konuda danışabilirsiniz…