Aylık arşivler: Şubat 2014

Ambalajlı Ev Taşımacılığı

imagesEvden eve nakliyat sektöründe saygın bir kimliği bulunan firmamız yapmış olduğu kaliteli hizmetlerin karşılığını müşterilerinden gelen tebrik mesajlarıyla almakta bununla da gurur duymaktadır.

Evden eve nakliyat sadece bir eşyayı alıp bir yerden başka bir yere taşımakla olmaz.  Bunun bilincinde olan firmamız müşterilerinin memnuniyeti açısından eşyaların özenli bir şekilde ambalajlanmasını sağlamakta onların içinin daha rahat olabilmesi adına sigortalı bir şekilde taşınımını sağlamaktadır. Nakliyat sektöründe parmakla gösterilecek bir hizmet anlayışı bulunan firmamız kalite ve güvenin tek adresi olmak adına gecesini gündüzüne katmakta nasıl daha iyi olabilirim anlayışıyla kendini geliştirmektedir. Ambalajlama işlemini itinalı bir şekilde belirli işlem sırasına göre yapmakta eşyaların hem daha rahat hem de daha hızlı taşınmasını sağlamaktadır. Eşyalarınız kaliteli ambalajlarla paketlenmekte sökülmesi gereken malzemeler sökülüp takılmakta büyük eşyalar yerlerine hazır vaziyette bırakılmaktadır.

Firmamız kesinlikle profesyonel ekipler eşliğinde çalışmakta kalite ve güven açısından bundan taviz vermemektedir. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız bizleri irtibat numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Firma olarak her zaman profesyonel bir taşıma anlayışı içinde olacağımızdan şüphe etmeyiniz…

Evkon evden eve nakliyat

şehirlerarasıEvkon nakliyat kocaeli genelinde başarılı işler yaparken her zaman en önemli husus olarak dikkat ettiği tek kriter yoktur bir çok kriteri bir arada tutarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.örnek olarak en basiti ambalajlamayı tüm firmalardan daha fazla önem vererek yapar ve her fırsatta mutlaka ve mutlaka en iyiye ulaşmak için çalışmalarında en yeni teknolojiyi kullanmaktadır.

İlerleyen teknolojiyi her zaman kullanarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.Müşterilerimizin hakkımızda olumlu düşüncelere sahip olmasını arzu ediyor ve bunu kendimize ilke ediniyoruz. Evden eve nakliye sektörü tamamen güven, ciddiyet ve tecrube isteyen bir sektör olduğunu aklımızdan hiç çıkarmadık.

Bizlere 7/24 :0262 653 04 00

: 0535 769 51 79

Evkon ev ve ofis taşımacılığı Gebze