Aylık arşivler: Ocak 2014

Darıca Evden Eve Nakliyat

evden-eve-nakliye-firmasiEvden eve nakliyat sektöründe her türlü hizmeti kaçınmaksızın sunan firmamız kaliteli taşımacılığın öncülüğünü yapmakta müşterilerinden her daim tebrik mesajları almaktadır.

Nakliyat sektöründe saygın bir kimliği bulunan firmamız müşterilerine daha rahat taşıma işlemi sunmak adına her zaman gelişim içinde olmuştur. Darıca ve çevresinde yapmış olduğu hizmetler ötürü her zaman aranan bir firma olmakta tebrik mesajlarını gururla sunmaktadır. Taşımacılık adına kaliteli hizmet sunan firmamız profesyonel bir ekip eşliğinde çalışmalarını sürdürmekte müşterilerinin memnuniyeti açısından güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Darıca ve çevresinde kalite hizmet sunarak saygın bir kimliğe bürünen firmamız müşterilerinin memnuniyeti açısından kendini geliştirmekte ve geliştirmeye devam etmektedir.

Evden eve nakliyat kadar önemli bir olayı kendine amaç edinmiş firmamız altında çalışmak istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiyi bizleri arayarak alabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir Taşımacılık

evden-eve-nakliyat-443x250Evden eve nakliyat sektöründe saygın bir kimliği bulunan firmamız taşımacılığın bütün gerekliliklerini yerine getirmekte her türlü kaliteli hizmeti sunmaktan çekinmemektedir.

Hızlı ve güvenilir taşımacılığın her türlü gerekliliklerini yerine getiren firmamız bu hususta rakip firmalarına fark atmakta müşterilerinden tam not almaktadır. Nakliyat sektöründe bilinmelidir ki müşteri memnuniyeti en önemli husustur. Evden eve kadar önemli bir işi her türlü zorluğa ve koşula rağmen profesyonel bir şekilde kaliteli sunan firmamız hızlı bir taşıma örneği sunarak müşterilerine gereken önemi vermektedir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız bu hizmetini hızlı bir şekilde sunarak kalitesini 2 katına çıkartmakta müşterilerine de bu kadar profesyonel bir hizmeti gönül rahatlığıyla sunmaktadır.

Ev taşıtmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Çünkü bilmekteyiz ki bir müşteri bin müşteri yeri tutmaktadır. Siz de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir kaliteli hizmetten sonuna kadar faydalanabilirsiniz…

K3 Yetki Belgesi İle Şehirler Arası Taşımacılık Faliyetleri

şehirlerarasıNakliyat çalışmalarında Ulaştırma  Bakanlığı kurumu çatısı altında toplanan karayolu taşıma kanunları ve karayolları yönetmeliğinde alan maddelerin tümünü oluşturan etkenler doğrultusunda kara yolu taşımacılığında kullanılan yetki belgesinin tümünde kullanılan K3 yetki belgesi tüm taşıma izinlerinin ana temelini oluşturan bilgiler dahilinde hükümet tarafında geliştirilmiş temel belgelendirme sistemini kapsamaktadır. Bu belge olmadan hiç bir firmanın şehirler arası taşımacılık için izin yetkisi çıkmamaktadır.  Yani buda demek oluyorki ülkemizde nakliyat firmalarının düzenli ve birbirleri ile birlikte kordineli olarak çalışmasındaki temel etken bir çatı altında toplanmalarından gelmektedir.

Ulaştırma bakanlığınca başlatılan bu proje başarılı örneklerini göstermeye başladıkça diğer meslek alanlarına da sıçramış, adeta rüzgarı arkasına almış yelkenli gibi yan meslekle ışık tutabilecek kontrol sisteminin başlangıç temellerini oluşturmuştur.

Nakliyat firmaları ile bir iş yapacağınızda yükünüzün tam zamanlı olarak istediğiniz ve inandığınız hususlar çerçevesinde sorunsuz olarak ulaşması için K3 belgeli kurumsal firmalarla iş yapmanızı öneririz.

Önemli Taşımacılık Faliyetleri

movingDünya üzerinde yeni yeni kalkınmaya başlayan birçok ülke bulunmaktadır. Bu ülkeler gelişen ekonomileri ile birlikte birçok farklı sektörde yatırımcılara ulaşmıştır. Ülkemiz Çin’in ardından gelişimini hızla sürdüren ülkelerden birtanesidir. Hızla gelişen ekonomimiz beraberinde birçok yatırımcının ülkemiz sınırlarında iş kaynakları oluşturmasına sebebiyet vermiştir.

Kurulan fabrikalar ürettikleri malzemeleri son tüketiciye ulaştırmak için  birçok taşıma araçları kullanmaktadır. Bunlardan bazıları Gemi taşımacılığı bazıları ise uçak taşımacılığıdır. Fakat kuşkusuz en çok tercih edilen taşıma araçlarından birtanesi karayolu taşımacılığıdır.  Karayolu taşımacılığı ülkemizde sıklıkla kullanılan nakliye çeşitlerinden birtanesidir. Ülkemizde genellikle tırlarla yapılan taşımacılık geliceğimizi oluşturan malzemelerin taşınmasında önemli yer sahibidir.

Taşımacılık sektörünün gelişmesi ve her geçen gün daha güvenli bir hale gelmesinde özel sektörün payı oldukca yüksektir. Unutmayalım ki taşımacılık birçok sektörü birbirine bağlayan önemli çizgilerin tamamıdır.