Aylık arşivler: Nisan 2014

Çayırova Evden Eve Nakliyat

2013-istanbul-evden-eve-nakliyatEvden eve nakliyat sektörün de kalite ve güvenin bir kaç adresinden biri olan firmamız yapmış olduğu hizmetlerle adından söz ettirmiş ve bu verdiği hizmetlerin üstüne koyarak daha kaliteli hizmetler vereceğinin sözünü vermektedir.

Gebze ve çevre ilçelerde kalite ve güvenin temelini oluşturmuş firmamız çayırovada da müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde barındırmakta olduğu profesyonel ekip eşliğinde kaliteli hizmet sunan firmamız sadece işinin ehli insanlarla çalışmakta böylece kaliteli bir hizmet sunmanın kapısını aralamaktadır.Yapmış olduğu hizmetler sadece taşımayla sınırlı olmayan firmamız bunun yanın da hem ambalajlama hem de sigortalı bir taşımacılık sunarak müşterilerinin içinin daha rahat olmasını sağlamakta onlara en üst düzey hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız kalite ve güven konusun da her zaman en iyi firma olmak adına çabalamakta ve çabalamaya devam edeceğinin garantisini vermektedir.

Biz Evkon Nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmanın onların daha rahat bir taşıma hizmeti almalarının gereklerini yerine getirmekteyiz. Çünkü bizler biliyoruz ki bir müşteri demek bin müşteri demektir. Çevremiz de ne kadar kaliteli hizmet sunarsak o kadar adımızdan söz ettirir o denli iş yapabiliriz. İşte bu yüzden sadece işini seven ve bu işi bilen insanlarla çalışmaktayız.

Sizler de kaliteli bir hizmet almanın rahatlığını tatmak istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın size sadece bir telefon kadar uzaktayız…